Drogi Rodzicu,

Jeżeli przechowujesz w domu, garażu czy na podwórku zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, przekaż go na rzecz Akcji Szkolnej!

Przekazując zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny do Szkoły Waszego dziecka, przyczyniacie się do ochrony otaczającego nas środowiska, a dzięki zorganizowanej w szkole akcji zbiórki elektroodpadów, szkoła otrzyma ekwiwalent na  m.in. pomoce dydaktyczne oraz materiały piśmiennicze. W zbiórce może brać udział cała rodzina, sąsiedzi czy znajomi. Prosimy o zapoznanie się z listą (zamieszczoną poniżej) elektrosprzętów, które można dostarczyć do szkoły. Żeby zbiórka i odbiór elektroodpadów przez firmę doszły do skutku, musimy uzbierać minimum 1 tonę odpadów, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o zadeklarowanie elektroodpadów, które mogliby Państwo przekazać dla szkoły. Na tej podstawie stworzymy listę i oszacujemy nasze możliwości.

O terminie dostarczania do szkoły niepotrzebnych elektroodpadów poinformujemy na stronie internetowej szkoły oraz za pośrednictwem dzieci. Liczymy na Państwa pomoc!

Skip to content