Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Strzybodze na 47. Paradzie Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw

W sobotę, 14 września 2024 r., nasza Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Strzybodze miała zaszczyt uczestniczyć w 47. Paradzie Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw, która corocznie odbywa się w Skierniewicach. Parada ta jest jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie, podczas której swoje reprezentacje wystawiają szkoły, kluby sportowe, stowarzyszenia i inne organizacje z całego powiatu skierniewickiego.

W tym roku Gminę Nowy Kawęczyn reprezentowała właśnie nasza szkoła. W barwnym korowodzie szliśmy dumnie, prezentując nasze lokalne tradycje i radosnego ducha wspólnoty. Nasza grupa wyróżniała się kreatywnymi strojami oraz dekoracjami inspirowanymi motywami kwiatowymi, owocowymi i warzywnymi, które nawiązywały do głównego tematu święta.

Udział w paradzie był nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale także szansą na promocję naszej szkoły oraz pokazanie, jak ważną rolę odgrywa edukacja w naszej społeczności. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy godnie reprezentować Gminę Nowy Kawęczyn i naszą szkołę w tak prestiżowym wydarzeniu!