MOI DRODZY PILNIE POSZUKIWANY LEW 🦁 😉
      Jeżeli chcecie spełnić wyjątkowe marzenie niesamowitego chłopca przeczytajcie ten post natychmiast❣️😉😊
      Więcej informacji znajdziecie poniżej oraz na plakacie. Liczymy nas Was!

Wraz z Centrum Rehabilitacji „Kraszewskiego” oraz Przedszkolem Specjalnym „Milowe Ludki” jesteśmy partnerem wspaniałej akcji zbierania lwów dla Kacpra, który ma 12 lat i jest podopiecznym Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. Chłopczyk choruje na niewydolność oddechową i zanik mięśni. Jego marzeniem jest pobicie rekordu w zbieraniu lwów a brakuje mu zaledwie 200 szt.
      Rekord Polski to 802 szt., a świata 1700 szt. Będziemy wdzięczni jeżeli zaangażujecie się całym sercem w akcję i razem urzeczywistnimy marzenie Kacpra❣️
      Przyjmujemy maskotki, figurki, kubki, długopisy, smycze, cokolwiek z wizerunkiem lwa lub w kształcie lwa (niestety nie mogą to być prace plastyczne lub zdjęcia).

Macie rzeczy tego rodzaju w domu? Znacie kogoś, kto może mieć? Przynieście do nas, czyli do:
      biura Fundacji, Przedszkola Specjalnego „Milowe Ludki” na ul. Siemiradzkiego 4/8 bądź do Centrum Rehabilitacji „Kraszewskiego” na ul. Kraszewskiego 7/9.

Przekażcie dalej informację. Nawet taki gest się liczy i to bardzo 🙂 bo zwiększa nasze szanse na powodzenie w biciu rekordu.

Wszystkie zebrane przedmioty z wizerunkiem LWA prosimy o dostarczenie do Przedszkola.Jak zawsze liczymy na Wasze zaangażowanie 🙂

Lwy zbieramy do piątku.