Bardzo dużo się dzieje w ostatnim czasie w kwestii akcji charytatywnych , w których bierze bardzo czynnie udział nasza szkoła. Oto kilka z nich. Zachęcamy wszystkich do właczenia się do n/w akcji.

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.
Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w rodzinach zastępczych, rodzinnych domach dziecka oraz innych formach opieki. Jednak najważniejszym efektem akcji jest działanie wychowawcze – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.
Zbiórka trwa do 2 stycznia 2020 r.

Samorząd Szkolny i Szkolne Koło Wolontariatu organizuje świąteczną zbiórkę dla rodzin z dziećmi i osób samotnych, potrzebujących pomocy i wsparcia.  W związku z tym  mile widziane są produkty o długim terminie przydatności; cukier, kasza, ryż, słodycze, konserwy, środki czystości, kolorowanki, kredki, bloki, gry itp.
Zbiórka trwa do 16 grudnia 2019r.

Zbiórka korków dla Zuzi

Dziewczynka urodziła się z wrodzoną biegunką sodową
i chorobą Hirschprunga, z wadą wrodzoną przewodu pokarmowego. Jelita Zuzi nie pracują tak, jak trzeba, nie wchłaniają i nie trawią zjedzonego pokarmu.
 Jest żywiona pozajelitowo.
Zbiorka trwa cały rok szkolny .

Samorząd Szkolny i Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza do udziału
w Akcji Misie Ratownisie.

Celem naszej akcji jest zebranie oraz przekazanie  misiów do jednostek Straży Pożarnych, zespołów Ratownictwa Medycznego i innych służb, aby były one wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach!
Miś Ratowniś pomaga dziecku wyciszyć się, przełamać nieśmiałość.
Akcja trwa do 2 lutego 2020 roku.

Skip to content