W dniu 7 marca 2024 r dzieci z oddziału przedszkolnego z okazji „Dnia Chłopca i Dziewczynki” wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Lodowa Kraina” w Skierniewicach. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. W tym wyjątkowym miejscu dzieci miały do dyspozycji konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłkami, trampoliny, tunele, pojazdy, tory, piłki do skakania, stół do piłkarzyków, cymbergaja oraz studio nagrań, gdzie najmłodsi mogli dać popis swoim zdolnościom muzycznym. Zabawy przebiegły w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Maluchy radziły sobie świetnie, miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię. Zadowolone, trochę zmęczone, ale pełne radości i uśmiechów wróciły do przedszkola, gdzie zostały im wręczone upominki z okazji ich jakże szczególnego święta.