17.02.2023r. miało miejsce w przedszkolu wielkie wydarzenie! Tego dnia wszystkie dzieci zaprezentowały swoim kochanym Babciom i Dziadkom niezwykłe artystyczno-muzyczne wystąpienie z okazji Ich Święta. Przedszkolaki pięknie recytowały wierszyki, śpiewały i tańczyły. Wręczyły również Babciom i Dziadkom, wykonane z niezwykłą sumiennością i dokładnością, niespodzianki. Po zakończeniu oficjalnej części obecni goście mogli skosztować przepysznych wypieków oraz wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Zarówno przedszkolaki jak i dziadkowie spędzili wspólnie niezapomniane chwile.
Podczas organizacji i upamiętnienia tych wspaniałych chwil szkoła wykorzystała sprzęt nagłośnieniowy i wizualny zakupiony w ramach programu „Laboratoria przyszłości”