DZIEŃ DINOZAURA
        Dinozaury – wielkie stworzenia, którymi interesują się nasze przedszkolaki, zagościły 26.02.2021r. w naszym przedszkolu 🙂 Z tego powodu przygotowaliśmy dla dzieci wiele niespodzianek i atrakcji: śledzenie pozostawionych przez dinozaura śladów, obserwowanie odnalezionych lodowych skamielin z ukrytymi prapradinozaurami, układanie szkieletu dinozaura. Przedszkolaki uczestniczyły także w konkursie plastycznym, wybrani artyści zostali nagrodzeni 🙂 Dzieci miały również możliwość zapozowania z dinozaurem do zdjęcia, zjedzenia 'dinozaurowej galaretki’ oraz obejrzenia wystawy obrazów z wykorzystaniem okularów 3D.
          Przedszkolaki na zakończenie zatańczyły specjalny taniec 'a la dinuś’ 🙂