26 lutego to Dzień Dinozaura.

W tym dniu w przedszkolu obchodziliśmy święto znanych, prehistorycznych stworzeń. Dzieci poznały historię dinozaurów, dowiedziały się, kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Przedszkolaki poznały ciekawostki na temat wyginięcia dinozaurów. Obejrzeliśmy filmy edukacyjne przedstawiające historię życia dinozaurów, ich cechy i gatunki- każda grupa adekwatnie do swojego wieku. Kolorowaliśmy piękne kolorowanki oraz plakaty z dinozaurami. Oglądaliśmy książki przedstawiające różne rodzaje dinozaurów. W tym dniu nie zabrakło konkursów, doświadczeń oraz ciekawych zabaw tematycznych. Dzieci świetnie się bawiły przyniesionymi pięknymi zabawkowymi dinozaurami.

Wszystkim dzieciom i rodzicom dziękujemy za przyniesienie zabawkowych dinozaurów i książeczek.