Dzień Dziecka
          Dzień Dziecka to bardzo wyjątkowe święto zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Aby sprawić naszym uczniom i przedszkolakom radość, 1. czerwca został zorganizowany w naszej szkole dzień pełen niespodzianek.
           Dzieci mogły obejrzeć wóz strażacki, wejść do niego i poczuć się jak prawdziwi strażacy. Wielką atrakcją okazał się seans filmowy w kinie 9D, który zapewnił wszystkim niezapomnianą moc wrażeń. Dla lubiących taniec i ruch zapewnione były zajęcia zumby z p. Magdą Kapuścińską, podczas których można było porządnie się zmęczyć 🙂 Dla głodnych przygotowane były pożywne hot-dogi, wata cukrowa i popcorn.
            Podczas świętowania Dnia Dziecka w naszej szkole nikomu nie znikał uśmiech z twarzy, a na zakończenie tego jakże aktywnego dnia wszyscy otrzymali smakowite lody. Ach, co to był za dzień…