Dzień Kropki

15 września w naszym przedszkolu dzieci obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki  święto kreatywności, pokonywania ograniczeń oraz nieustającej wiary we własne siły.

Tego dnia ubrania dzieci wzbogacone zostały akcentem kropek. Na zajęciach bawiliśmy się kropkami, były zabawy, tańce oraz wyjątkowe kropkowe dzieła sztuki. Dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt nie zwracał na nie uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam
w codziennym życiu. Są na skrzydłach biedronki, w literce „i”,  w diamentowej koronie króla, a nawet zdobią kapelusz muchomora.

Był to dla nas dzień pełen radości i zabawy. Dzieci wykazały się kreatywnością
i pomysłowością podczas zajęć.  Po aktywnym kropkowym dniu, dla małych i twórczych artystów przygotowane zostały niespodzianki będące wspaniałym uwieńczeniem wspólnych zabaw.