Dzień Przedszkolaka – Wycieczka do kina

W środę 22 września z okazji Międzynarodowego Dnia Przedszkolaka wszystkie grupy przedszkolne wybrały się na pierwszą w tym roku szkolnym  wycieczkę do Kina Polonez
w Skierniewicach na seans pt. „Psi Patrol”.

Dzieci wraz z ekipą Psiego Patrolu przeniosły się do Miasta Przygód, gdzie ruszyły do akcji, aby zaprowadzić porządek po chaosie, który wprowadził nowy burmistrz Miasta Przygód. Dzieci były zaskoczone nowymi psimi bohaterami występującymi w filmie. Wzbudzili oni jednak wielką sympatię naszych przedszkolaków. Film trzymał widzów w ciągłym napięciu, co spowodowało, że wszyscy z zaciekawieniem oglądali go do samego końca.

Wycieczka była dla dzieci dużym przeżyciem. Przedszkolaki nie tylko wzbogaciły swoje doświadczenia, ale przypomniały sobie zasady właściwego zachowania się w miejscach publicznych. Wycieczka do kina okazała się świetną rozrywką dla naszych małych widzów.

Po powrocie do przedszkola dzieci otrzymały prezenty – niespodzianki z okazji Dnia Przedszkolaka. Dzień wszystkim upłynął w niezwykle sympatycznej i wesołej atmosferze.