Nasza szkoła po raz kolejny przystępuje do  ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom”

Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.

Przyłącz się do akcji, żeby:

• wesprzeć jednego ze swoich rówieśników, który potrzebuje pomocy – bo jeden grosz czyni różnicę,
      • otrzymać dodatkowe punkty za wolontariat, liczące się w rekrutacji do szkoły średniej.

Zachęcamy do zbierania monet: 1gr, 2gr, 5gr, 10gr, 20gr, 50gr, 1zł, 2zł, 5zł.

Zbiórka monet trwa od 01.11.2022r. do 28.02.2023r.

Każdy wychowawca zbiera monety w swojej klasie.

Jeden grosz znaczy niewiele, ale potężna góra grosza może przyczynić się do poprawy losu wielu dzieci.”