(46) 831 41 02 [email protected]

      7 maja 2026 r. w świetlicy Szkoły Podstawowej im. Józefa Wybickiego odbył się

      I Gminny Konkurs Pieśni i Piosenek Patriotycznych, który  organizowany był przez naszą szkołę.

      W konkursie objętym Patronatem Wójta Gminy Nowy Kawęczyn Włodzimierza Cioka zaprezentowało się 22 uczestników ze szkół podstawowych z gminy.

      Jury w składzie: p. Maria Galińska – przewodnicząca oraz p. Izabela Długosz, p. Sylwia Leśniewicz, p. Monika Kędzierska, musiało podjąć trudne decyzje, ponieważ poziom konkursowych prezentacji był bardzo wysoki. 

      Decyzją jury wyłoniono następujących laureatów w poszczególnych kategoriach. 

      Kategoria I – klasy I-II:

      I miejsce    Wojciech Jędrzejewski, SP Trzcianna

      II miejsce   Nikola Staniak, SP Strzyboga

      III miejsce  Antoni Iwaniuk, SP Nowy Dwór

      Wyróżnienia:  Matylda Suchecka, SP Trzcianna

                              Amelia Juraś, SP Nowy Dwór

                              Kajetan Kubik, SP Strzyboga

      Kategoria II-  klasy III-IV:

      I miejsca     Julia Belina, SP Strzyboga

      II miejsce    Kornelia Pijanka, SP Nowy Dwór

      III miejsce   Zuzanna Urbańczyk, SP Strzyboga            

      Wyróżnienia:  Dalia Grzejszczak, SP Trzcianna

                              Lena Łazęcka, SP Trzcianna

                              Maria Bogulewska, SP Nowy Dwór

      Kategoria III – klasy V-VI:

      I miejsce     Magdalena Sujka, SP Nowy Dwór

      II miejsce    Julia Pietruszewska, SP Strzyboga

      III miejsce   Lena Szewczyk, SP Strzyboga

      Wyróżnienie Julia Tręboszka, SP Nowy Dwór

      Kategoria IV – klasy VII-VIII:

      I miejsce    Błażej Kalisiak, SP Strzyboga

      II miejsce   Sandra Dudek, SP Nowy Dwór

      III miejsce  Oliwia Staniak, SP Nowy Dwór

      Wyróżnienia: Oliwia Winciorek, SP Trzcianna

                             Barbara Kołodziejek, SP Strzyboga

                             Roman Zakharchuk, SP Trzcianna

      Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody rzeczowe.

      Na naszym konkursie nie mogło zabraknąć Dyrektor Szkoły – Pani Karoliny Hanuszkiewicz, która wspierała zarówno uczestników, jak i organizatorów konkursu.

      Skip to content