23.09.2021r. w Bolimowie odbyły się pierwsze zawody sportowe w roku szkolnym 2021/22 organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. W indywidualnych biegach przełajowych wzięło udział 11 uczniów naszej szkoły w dwóch kategoriach wiekowych:

IGRZYSKA DZIECI – uczniowie urodzeni w roku 2009 i młodsi, ( Julia Żułnowska, Katarzyna Klepaczka, Denys Medetskyi, Paweł Pejski)
      IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – uczniowie urodzeni w latach 2007 – 2008 (Patrycja Krajewska, Łukasz Pejski, Szymon Siejka, Hubert Błaszczyk, Sebastian Lelonkiewicz, Szymon Bodek, Kamil Karwat)

Wszyscy nasi uczniowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając punktowane miejsca dla szkoły. Rewelacyjnie pobiegły nasze dwie uczennice Julia Żułnowska, która zajęła 3 miejsce i Patrycja Krajewska, która wygrała swoją kategorię.

Patrycja Krajewska zdobywając 1 miejsce w powiatowych biegach przełajowych wywalczyła sobie prawo do udziału w finale wojewódzkim, który odbył się 28.09.2021r. w Uniejowie. Patrycja spisała się bardzo dobrze zajmując 51 miejsce w województwie.