Jacek Budek

Jacek Budek ur. 2.02.1974 roku – przedsiębiorca od przeszło dwóch dekad zamieszkujący w Skierniewicach i zaangażowany w rozwój regionu. Od 20 lat z sukcesami wspiera różne inicjatywy charytatywne, sportowe i kulturalne.  Doświadczony trener piłkarski, w klubie Widok Skierniewice wśród dzieci z rocznika 1995, nie zaprzestał swojej misji edukowania młodych ludzi. Mentor wielu naszych uczniów i absolwentów naszej szkoły. Anioł biznesu doradzający wielu młodym przedsiębiorcom, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie.

Od 15 lat wspiera regularnie naszą szkołę, domy dziecka, inicjatywy sportowe oraz inne wydarzenia. Wielokrotnie wspomagał finansowo organizację uroczystości i imprez w naszej szkole takich jak : Wieczornica Patriotyczna, Bożonarodzeniowa paczka dla malucha, Gminny Dzień Dziecka czy Plebiscyt najlepszego sportowca szkoły oraz udzielał wsparcia rzeczowego w postaci zabawek dla dzieci z oddziałów przedszkolnych czy materiałów biurowych i dydaktycznych.