Wielkanoc w życiu każdego dziecka to czas wielkich przygotowań, malowania pisanek, strojenia wielkanocnych koszyczków czy szukania prezentów schowanych przez zajączka. W  tym roku,  z okazji tych jakże radosnych i wesołych Świąt,  zorganizowany został w naszym przedszkolu rodzinny konkurs plastyczny pod hasłem „Baranek wielkanocny”, którego uczestnikami były dzieci z grupy „Tęczowe Misie”.

Dzięki wspólnej i twórczej zabawie z rodzicami dzieci mogły rozwijać swoje umiejętności manualne, kształtować wyobraźnię artystyczną, wzmacniać świadomość kulturalną i szacunek do polskiej tradycji świątecznej.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 19 kwietnia 2021 roku. Wszyscy uczestnicy z uśmiechem na buzi odebrali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Składamy gratulacje laureatom J Podziękowania kierujemy również do rodziców za pełną zaangażowania pracę z dziećmi i zainteresowanie tematyką konkursu.

Monika Wieczorek i Anna Krokocka