Za nami eliminacje szkolne XLV Małego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się 5 maja br. W konkursie udział wzięło 17 wykonawców z klas III – VIII. Jury w składzie: M. Polit, M. Wieczorek i J. Kocik zdecydowało, że nasza szkołę podczas eliminacji gminnych będą reprezentować: Maja Wieczorek(VIII), Julia Belina ( IV), Julia Pietruszewska (V), Lena Szewczyk (V), Zuzanna Urbańczyk ( III), Błażej Kalisiak (VII).
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pięknych występów i zapraszamy za rok, a laureatom życzymy powodzenia na kolejnych etapach konkursu.
Z ostatniej chwili! Z radością informujemy, że do etapu powiatowego awansowali: Maja Wieczorek, Błażej Kalisiak i Julia Belina.















