Uczniowie z klas IV-VIII dość nietypowo spędzili tegoroczne mikołajki. We wtorek (6 grudnia) zamiast tradycyjnych upominków wybrali wycieczkę do łódzkiego Orientarium, aby podziwiać najnowocześniejsze w Europie  ZOO. W podwodnym królestwie zachwyciło wszystkich bogactwo wodnego świata, atrakcją były również zwierzęta zamieszkujące w pawilonie – m.in. słonie, a dokładniej ich kąpiel w basenie. Wśród mikołajkowych niespodzianek przewidzianych w programie wycieczki znalazła się także wizyta w Selfie ART – miejscu, gdzie uczestnicy wycieczki przenieśli się w magiczny świat fotografii, selfie i szalonych aranżacji. Mogliśmy uczestniczyć w szkoleniu jak wykorzystać pozyskany przez szkołę sprzęt studyjno-fotograficzny z programu „Laboratoria przyszłości” oraz stworzyć niezapomniane sesje zdjęciowe i świetnie się przy tym bawić.