Nasi uczniowie na murawie Ekstraklasy! ![]()
4 kwietnia podczas meczu Raków Częstochowa – Widzew Łódź na murawie pojawili się wyjątkowi goście – nasi uczniowie z klasy 3- Franek, Antek, Kuba i Stasiek z klasy 1 ![]()
![]()
![]()
Dzięki uprzejmości firmy Onesto Energy nasiu czniowie, a zarazem zawodnicy Manchatanu Nowy Kawęczyn mieli niepowtarzalną okazję wystąpić w roli ESKORTY DZIECIĘCEJ podczas spotkania na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. ![]()
![]()
Dla tych młodych piłkarzy to było ogromne przeżycie – wyjść na murawę przed tłumem kibiców, poczuć atmosferę wielkiego futbolu i stanąć obok ligowych gwiazd. Kto wie, może za kilka lat to oni będą wyprowadzani na boisko… albo sami będą wyprowadzać następne pokolenie? ![]()
A wy widzieliście naszych uczniów w Canal+? Jeśli nie, to koniecznie sprawdźcie skrót meczu – nasi chłopcy dumnie reprezentowali nasze barwy! ![]()
![]()
![]()
Dziękujemy Onesto Energy za to niezapomniane doświadczenie!















