Odblaskowa szkoła
03.03.2026r.uczniowie naszej szkoły jako laureaci konkursu dla szkół z powiatu skierniewickiego Odblaskowa szkoła wzięli udział w uroczystym podsumowaniu konkursu. Wysłuchali przemówień organizatorów kładących szczególny nacisk na znaczenie bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży oraz obejrzeli prezentację poświęconą uczestnikom konkursu. Odebrali także nagrody oraz baner przygotowany zgodnie z autorskim projektem dzieci, który umieszczony na ogrodzeniu szkolnym każdego dnia będzie przypominał wszystkim, jak ważną rolę odgrywają odblaski. Warto pamiętać również główne hasło zapisane na naszym banerze: Uwaga! Odblask świeci – widać dzieci! Uczniom gratulujemy tak dużego wyróżnienia! Laureaci to: Barbara Machlańska kl. 1, Julia Kalinowska kl. 1, Oliwia Troszczyńska kl.2, Aleksandra Malka kl. 2, Jagoda Kubik kl. 3, Jowita Dębska kl. 3, Zuzanna Urbańczyk kl. 3, Julia Belina kl. 4, Aleksandra Mąkosz kl. 4, Julia Pietruszewska kl. 5, Joanna Bednarek kl. 5, Maja Orzechowska kl. 6, Julia Matysiak kl. 6, Barbara Kołodziejek kl. 7, Krzysztof Andrzejewski kl. 7, Celina Dziubińska kl. 8, Maja Wieczorek kl. 8.


















