20 kwietnia na terenie szkoły przeprowadzony został konkurs języka angielskiego w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Forget-Me-Not”. Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji Filotimo z Lublina, a patronem – czasopismo „Języki Obce w szkole”. Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowania językiem angielskim, podniesienie umiejętności językowych, promowanie czytelnictwa oraz podniesienie samooceny uczniów.

W konkursie wzięło udział 20 uczennic i uczniów z klas III – VIII. Szczególne wyrazy uznania kierujemy do najmłodszych uczestników – uczniów klasy III, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.

„You don’t have to be great to start, but you have to start to be great” – Nie musisz być świetny, by zacząć, ale musisz zacząć, by być świetnym.

Zig Ziglar

Trzymamy kciuki i czekamy na wyniki.