W piątek 20 października w naszej szkole odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Grupa Wesołe Żabki zaprezentowała się w krótkim przedstawieniu. Nie zabrakło wierszyków, piosenek i tańca. Po wspaniałych występach Przedszkolaki złożyły przyrzeczenie po którym nastąpił długo wyczekiwany moment , Pani Dyrektor  kolorowym lizakiem dokonała aktu pasowania. Przedszkolaki z powagą czekały na tą chwilę. Społeczność szkolna ogromnymi brawami przyjęła swoich najmłodszych kolegów i koleżanki do grona uczniów szkoły.

Z okazji Pasowania na Przedszkolaka dzieci  otrzymały wspaniałe prezenty od Rady Rodziców.

Na koniec wspólnie z Rodzicami spędziliśmy miłe chwile przy słodkim poczęstunku.