23 stycznia 2022r. w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyło się podsumowanie sportowego roku.

Spotkanie było okazją do uhonorowania pamiątkowymi dyplomami statuetkami sportowców, którzy w 2021 roku wyróżnili się w rozgrywkach różnego szczebla. Większość z nich reprezentuje kluby zrzeszone w Ludowych Zespołach Sportowych. Oprócz nagród dla najlepszych, wyróżniono również zespoły oraz talenty roku.

„Patrycja Krajewska jest uczennicą klasy ósmej w Szkole Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Strzybodze w gminie Nowy Kawęczyn. W swojej szkolnej karierze sportowej odnotowała już wiele wspaniałych sukcesów, a jej osiągnięcia indywidualne i zespołowe promują szkołę i gminę w powiecie i w województwie. Dzięki jej zaangażowaniu i umiejętnościom szkoła już wielokrotnie stawała na podium wielorakich zawodów.

Patrycja jest obecnie mistrzynią powiatu skierniewickiego ziemskiego w indywidualnych biegach przełajowych i liderką szkolnych drużyn we wszystkich dyscyplinach sportowych, w których szkoła bierze udział, a także podstawową zawodniczką drużyny piłkarskiej Manchatan Nowy Kawęczyn, gdzie z powodzeniem rywalizuje na boisku z zawodnikami o rok od siebie starszymi, nie ustępując im umiejętnościami, wolą walki i zaangażowaniem.”

Takimi słowami Patrycja była wywołana do odebrania nagrody Sportowy Talent Roku 2021. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.