W niedzielę 12.06.2022 r. na terenie naszej szkoły odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. W imprezie uczestniczyła cała społeczność szkolna wraz z rodzinami. Dzięki życzliwości i zaangażowaniu Rady Rodziców oraz Naszym Darczyńcom i Sponsorom zapewniono wiele atrakcji. Wśród nich liczne zabawy, malowanie twarzy, przejażdżka konna, zumba, szachy oraz konkursy sprawnościowe z ciekawymi nagrodami. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszył się dmuchany plac zabaw ze zjeżdżalniami, popcorn i wata ufundowane przez  firmę Ferroxcube Polska Sp. z o.o.  oraz warsztaty kulinarne zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Rzędkowa. Dodatkową atrakcją był pokaz sprzętu strażackiego prezentowany przez strażaków z OSP Rzędków. Swoje stoisko przygotowali również pracownicy Banku Spółdzielczego w Skierniewicach, oddział w Nowym Kawęczynie, organizując pokaz baniek mydlanych oraz rozdając gadżety z logo placówki. Gościem specjalnym imprezy był Kacper Pałatyński – aktualny Mistrz Polski i Europy w Yoyo. Wszystkim grom i zabawom towarzyszyła dobra muzyka oraz pyszne słodkości przygotowane przez Rodziców.