W dniu 19 maja 2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach gminnych do mistrzostw powiatu skierniewickiego ziemskiego w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. w eliminacjach wzięły udział reprezentacje z szkół z Nowego Dworu, Strzybogi i Trzcianny. Rywalizację wśród chłopców wygrali uczniowie z Nowego Dworu. W kategorii dziewcząt po zaciętej walce w meczu i ostatecznie rzutach karnych wygrała szkoła w Trzciannie. Jednak to nasze dziewczęta i chłopcy z Nowego Dworu pojechali na zawody powiatowe.
Na zawodach powiatowych nasze dziewczęta wygrały wszystkie swoje 4 mecze, strzelając w nich 18 bramek i tracąc tylko 1. Wielkie brawa należą się całej drużynie ,a w szczególności Patrycji Krajewskiej, która strzeliła 15 bramek. Uczennice naszej szkoły 31 maja będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych w Pukininie . POWODZENIA