Coroczne spotkania wielkanocne są ważną częścią naszego życia szkolnego, zarówno pod względem duchowym, jak i edukacyjnym. Stanowią również doskonałą okazję do promowania talentów artystycznych uczniów. Podczas uroczystej akademii wielkanocnej, która odbyła się w naszej szkole 11 kwietnia dyrektor szkoły p. Karolina Hanuszkiewicz dokonała podsumowania konkursu pt. ,,Wielkanocny zawrót głowy”, zorganizowanego przez panie Jolantę Kocik oraz Monikę Tkaczyk. Konkurs, który polegał na wykonaniu dowolnej ozdoby wielkanocnej, cieszył się wśród naszej braci uczniowskiej dużym zainteresowaniem.Choć zadanie nie było łatwe, bo wszystkie prace były bardzo ciekawe i starannie wykonane, ostatecznie wyniki ukształtowały się następująco:

1. miejsce – Maja Skrobisz – kl. II

2. miejsce – Julia Broczkowska – kl. II