Tuż przed przerwą świąteczną w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował wiele działań związanych ze Świętami Wielkanocnymi, min gra terenowa „Poszukiwanie Wielkanocnych jajek”, zawody sportowe z akcentem świątecznym oraz akademia świąteczna.

250 jaj różnej wielkości, ozdobione przez uczniów, zostały wcześniej pochowane na terenie wokół szkoły. Zadaniem uczniów każdej z klas było odnalezienie jak największej ilości ukrytych pisanek w określonym czasie. Walka była wyrównana, ale ostatecznie w starszej grupie wiekowej zwyciężyły połączone siły klas VI, VII i VIII, a w młodszej klasa III. Konkurs wzbudził wielką ekscytację i świetnie wprowadził nas wszystkich w atmosferę Świąt Wielkanocnych.

Podczas zawodów sportowych uczniowie rywalizowali w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, wyścigi w slalomie, rzuty piłką lekarską oraz zbijak. Uczniowie w nagrodę otrzymywali słodkie upominki.

Na sam koniec wszyscy podzieliśmy się jajkiem oraz odbyła się Akademia Wielkanocna, która wprowadziła wszystkich w nastrój świąteczny