Rozpoczęcie Roku Szkolnego w Szkole Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Strzybodze

2 września 2024 r. w Szkole Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Strzybodze odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025. Akademię rozpoczęto od odśpiewania hymnu narodowego, a następnie Pani Dyrektor przywitała zgromadzonych uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości.

Tegoroczną uroczystość uświetnili uczniowie klasy 4 , którzy przygotowali specjalny program artystyczny na tę okazję. W swoim występie uczniowie podzielili się wakacyjnymi wspomnieniami i z zapałem opowiadali o nowym roku szkolnym, pełnym wyzwań i przygód. Ich występ został nagrodzony gromkimi brawami.

Gościem honorowym uroczystości był Wójt Gminy, Pan Włodzimierz Ciok, który w swoim przemówieniu życzył wszystkim uczniom wytrwałości, sukcesów w nauce oraz radości z odkrywania nowych rzeczy. Podkreślił również, jak ważną rolę odgrywa edukacja w życiu młodych ludzi oraz zapewnił o dalszym wsparciu ze strony gminy dla naszej szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego to zawsze czas pełen emocji, nowych postanowień i oczekiwań. Wszystkim uczniom życzymy, aby nadchodzący rok przyniósł wiele radości, sukcesów i motywacji do nauki. Powodzenia!