Tuż przed świętami  w  naszej szkole zorganizowaliśmy grę terenową  pt. „Poszukiwanie Wielkanocnych jajek”, który organizowany był przez Samorząd Uczniowski.

136 jaj różnej wielkości zostały wcześniej pochowane na terenie wokół szkoły. Zadaniem każdej z klas było odnalezienie jak największej ilości ukrytych pisanek w określonym czasie. Walka była wyrównana, ale ostatecznie w starszej grupie wiekowej zwyciężyła klasa VIII, a w młodszej klasa II. Konkurs wzbudził wielką ekscytację i świetnie wprowadził nas wszystkich w atmosferę Świąt Wielkanocnych.

Po zmaganiach w terenie wszyscy udaliśmy się do świetlicy szkolnej, gdzie obejrzeliśmy prezentację multimedialną na temat Świąt Wielkanocnych. Na sam koniec wszyscy posilili się przepysznym żurkiem wielkanocnym.