Uczniowie klasy II i klasy III w ramach obchodów pierwszego dnia wiosny wybrali się do Skierniewic. Pierwszym etapem wycieczki był seans w kinie Polonez. Dzieci z wielkim zainteresowaniem i wzruszeniem obejrzały film animowany Hopnięci. Następnieudały siędo Centrum Kultury i Sztuki, by obejrzeć wystawę malarstwa Aleksandra Rysuje pt. Ślady autorstwa Aleksandry Walczak – Nagłowskiej. Zaprezentowane prace wywarły bardzo duże wrażenie na wszystkich zwiedzających. Dzieci miały także okazję zobaczyć międzynarodową wystawę Round Bobbin zorganizowaną przez Szwajcarską Gildię Patchworku. Poszukiwania pierwszych wiosennych zwiastunów zakończyły się na placu zabaw w parku. Oprócz różnorodnych aktywności dzieci mogły zaobserwować liczne wiewiórki, które przykuły uwagę niejednego wiosennego obserwatora oraz przebijające się w trawie krokusy. Dzień upłynął w bardzo miłej i jakże wiosennej atmosferze 🙂






























































