Uczniowie naszej szkoły na lekcji informatyki przenieśli się do wirtualnej rzeczywistości. Dzięki Goglom VR otwierają się zupełnie nowe możliwości poznania świata i nabycia nowych umiejętności. Zakładając te okulary, dzieci przenoszą się na drugi koniec świata – mogą znaleźć się w dżungli, oglądać dinozaury z bliska, walczyć ze swoim strachem i stresem, próbując przejść, np. mostem zwodzonym lub po prostu relaksować się, grając w ulubione gry. Udział w zajęciach dostarczył uczniom niezapomnianych wrażeń. Z pewnością jeszcze niejednokrotnie powtórzymy te niezwykłe doświadczenia.

Nie udałoby się tego przeżyć bez nowoczesnych narzędzi, w jakie wyposażona została pracownia informatyczna. A wszystko to za sprawą ministerialnego programu „Laboratoria przyszłości”.