Łódzka przygoda
6 maja br. uczniowie naszej szkoły z kl. IV-VIII wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do Łodzi. W programie znalazła się wizyta w Teatrze Nowym im. K. Dejmka, gdzie obejrzeliśmy spektakl „Siódme wtajemniczenie” na podstawie powieści Edmunda Niziurskiego. Po przedstawieniu przyszedł czas na mały spacer słynną ulicą Piotrkowską, podczas którego podziwialiśmy jej niezwykły klimat i architekturę, w tym Pasaż Róży. Następnie odwiedziliśmy Pixel XL, gdzie sprawdzaliśmy refleks, pamięć, sprawność i logiczne myślenie. Było dużo śmiechu, jeszcze więcej adrenaliny. Przeniesienie się do świata analogowej zabawy na cyfrowym poziomi sprawiło, że słowo „nuda” przestało istnieć.





























