(46) 831 41 02 [email protected]

      Łódzka przygoda

      6 maja br. uczniowie naszej szkoły z kl. IV-VIII wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do Łodzi. W programie znalazła się wizyta w Teatrze Nowym im. K. Dejmka, gdzie obejrzeliśmy  spektakl „Siódme wtajemniczenie” na podstawie powieści Edmunda Niziurskiego. Po przedstawieniu  przyszedł czas na mały spacer słynną ulicą Piotrkowską, podczas którego podziwialiśmy jej niezwykły klimat i architekturę, w tym Pasaż Róży.  Następnie odwiedziliśmy Pixel XL, gdzie  sprawdzaliśmy  refleks, pamięć, sprawność i logiczne myślenie. Było dużo śmiechu, jeszcze więcej adrenaliny. Przeniesienie  się do świata analogowej zabawy na cyfrowym poziomi sprawiło, że słowo „nuda” przestało istnieć.

      Skip to content