Wycieczka do Nieborowa
           08.10.2021r. została zorganizowana dla przedszkolaków i ich rodziców wycieczka do Nieborowa – do Stajni u Kowala. Na miejscu czekała na wszystkich moc atrakcji. Dzieci mogły karmić i czesać konie, strzelać z łuku, skakać na trampolinach i dmuchańcach. Wielką frajdę sprawiła im przejażdżka wagonikami i wozem po Puszczy Bolimowskiej. Przedszkolaki bez ograniczeń mogły korzystać z placu zabaw 🙂 Siły i energii wystarczyło im na wiele figli i zabaw. A słoneczna pogoda dodawała dzieciom i rodzicom humoru i radości. Na zakończenie wszyscy zajęli się pieczeniem kiełbasek.
           Przedszkolaki aktywnie spędziły wspólnie czas. Droga powrotna upłynęła na odpoczynku i rozmowach o minionym dniu.