11 grudnia 2019r. odbyła się wycieczka przedszkolaków do Skierniewic. Najpierw pojechaliśmy do MacDonalda, by dzieci zjadły śniadanie. Nie zabrakło w tym miejscu także aktywnie spędzonego czasu w strefie przeznaczonej do gimnastyki. Z pełnymi brzuszkami, uśmiechami na buziach, wyćwiczone dzieci ruszyły do kina, by obejrzeć film Magiczne Święta Kacpra i Emmy.

Dzieci, niczym znakomici obserwatorzy i znawcy kina, zasiadły w fotelach i z zaciekawieniem oglądały film. Dla niektórych była to pierwsza wizyta w kinie, ale, jak przystało na odważne przedszkolaki, nie bały się ani nie płakały. Tematyka świąteczna, nastrój i bohaterowie filmu wywarli duże wrażenie na naszych małych widzach. Po powrocie do przedszkola wszyscy wymieniali się swoimi spostrzeżeniami. Oczywiście planujemy już kolejny wyjazd do kina:)