(46) 831 41 02 [email protected]

      XIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” to  szczególna forma obchodów Święta Niepodległości przez społeczności szkolne wszystkich typów szkół. Rywalizacja w dyktandzie jest nie tylko  sprawdzianem znajomości języka ojczystego, ale także okazją by przywołać pamięć o najważniejszych postaciach i wydarzeniach współczesnej historii Polski (do końca XX wieku). W tym roku nasza szkoła zgłosiła swój udział w tym ciekawym wydarzeniu i po zaciętej rywalizacji na etapie szkolnym nasi dwaj uczniowie ( Kamil Chmielak i Kacper Sęczek z klasy szóstej) znaleźli się w gronie 35. uczniów w swojej kategorii zakwalifikowanych do udziału w etapie wojewódzkim, który odbył się 28 października br. w Łodzi. Gratulujemy i trzymamy kciuki za wyniki!

      Skip to content