21 maja br. w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbył się finał powiatowy XLV Małego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Belina (kl. 4), Błażej Kalisiak (kl. 7), Maja Wieczorek (kl. 8). Z jednej strony różnorodne emocje, przeżycia, wrażenia, a z drugiej duża scena oraz liczna konkurencja. Tym bardziej cieszy fakt, że Błażej Kalisiak w swojej kategorii zdobył 3. miejsce, odnosząc tym samym ogromny sukces. Każdy uczestnik konkursu otrzymał książkę z autografem Katarzyny Wasilkowskiej. Z autorką tą p. Dorota Koman przeprowadziła także rozmowę na temat jej twórczości. Laureaci dodatkowo uzyskali możliwość nagrania audycji radiowej w Radiu RSC, którą usłyszymy 1 czerwca br. Wszystkim naszym finalistom dziękujemy za przepiękne występy, wysoki poziom przygotowania artystycznego, odwagę, wrażliwość i włożony trud.
















