25 stycznia szkolna świetlica zamieniła się w salę balową udekorowaną serpentynami i kolorowymi balonami. Jej odświętny wygląd i pomysłowe przebrania uczniów wprowadziły wszystkich w karnawałowy nastrój i zachęciły do wspólnej zabawy, którą urozmaiciły ciekawe konkursy z nagrodami. Uczestnicy balu mogli zatańczyć m.in. taniec dworski, belgijkę, makarenę, wziąć udział w zabawie z krzesełkami i tańcu z balonami. Na  zmęczonych tancerzy podczas przerw czekały pyszności przygotowane przez rodziców, a na zakończenie imprezy jury doceniło tych uczniów, którzy oprócz kostiumu pokazali w trakcie tej imprezy karnawałowej  swoje talenty taneczne. Wybrano spośród nich królową i króla balu. Wszyscy bawili się świetnie przy hitach muzycznych prezentowanych przez niezawodnego szkolnego DJ-a, czyli p. R. Dobczyka.