srebro- zobacz

zbieraj i pomagaj- zobacz

Każdy telefon się liczy- zobacz

ZBIERAMTO W SZKOLE”

Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie „Zbieramto w szkole”. Celem edukacyjnym projektu jest uwrażliwianie dzieci i młodzieży na potrzebę ochrony środowiska oraz propagowanie postaw dobroczynnych wśród uczniów i przedszkolaków.

Projekt będzie realizowany poprzez zbiórkę:

• srebrnego złomu: pojedyncze kolczyki, zerwane łańcuszki, medaliki, zepsute pierścionki, bransoletki
      • elektrośmieci: telefony komórkowe, baterie
      • drobnych monet: polskie grosze, pieniądze z całego świata, zarówno aktualnie używane jak i wycofane z obiegu

Pomagając innym, chronicie środowisko przed zalegającymi, niepotrzebnymi
      i szkodliwymi rzeczami. Baterie, telefony, srebrny złom przynieś do szkoły zamiast wyrzucać do śmietnika. Podane recyklingowi lub sprzedane uczynią jeszcze wiele dobra. W ten sposób stajemy się darczyńcami i pomagamy dzieciom gdzieś daleko w świecie.

Serdecznie zapraszamy do dobroczynności i pomagania.