Dnia 23 lutego grupa ,,0 wraz z Panią Agnieszką Milczarek, realizowała projekt ,,Zdrowo jem, więcej wiem! W ramach projektu dzieci uczestniczyły w dwóch konkursach. Pierwszy konkurs ,,Czy wiesz, co to jest?, polegał na pobudzeniu zmysłu dotyku. Dzieci podzielone na dwie grupy: chłopcy/dziewczynki, odgadywały, co to za owoc, używając tylko i wyłącznie zmysłu dotyku. Drugi konkurs: ,,Czy wiesz, co jesz? polegał na wykorzystaniu zmysłu smaku do odgadnięcia, co to za owoc. Dzieci w tym dniu miały bardzo dużo fajnych zabaw oraz wiele radości z uczestniczenia w konkursach, a także degustacji pozostałych owoców i warzyw. Na koniec dzieci z pomocą pani zrobiły ogromny plakat utrwalający zdobyte informacje o witaminach i ich roli dla zdrowia człowieka.